Hotel Korona Spa & Wellness****

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin

tel. 81 503 20 02

img    6
sal
konferen-
cyjnych
img   270
Największa
sala
img   170
Miejsc
noclegowych

Informacje

Hotel Korona Lublin Spa & Wellness**** dysponuje 6 salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić maksymalnie 270 osób.
 
Wszystkie sale doświetlone są światłem dziennym oraz posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie takie jak wysokiej klasy rzutnik, nagłośnienie czy dostęp do bezprzewodowego Internetu. To idealne przestrzenie, jeśli organizujesz konferencje. Lublin - tu kwitnie biznes.
 
Nasz Hotel to idealne miejsce do organizacji zarówno dużych konferencji i eventów jak i małych spotkań biznesowych w Lublinie. Podmiejska lokalizacja, profesjonalna obsługa, rozległy ogród, niezapomniany klimat oraz parking na ponad 170 samochodów jest gwarantem powodzenia Państwa imprezy. Posiadamy również możliwość organizacji pikników firmowych oraz imprez plenerowych w hotelowych ogrodach do 700 osób. Beztroska zabawa doskonale zwieńczy każdą konferencję.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów biznesowych. Duże możliwości reorganizacji przestrzeni sal konferencyjnych, eleganckie wnętrza, nienaganna obsługa, wykwintna kuchnia z naszej restauracji, piękne otoczenie - takie są konferencje w Lublinie z Hotelem Korona.
 
Jako pomoc przy organizacji konferencji doświadczony Specjalista ds. Sprzedaży będzie czuwać zarówno nad kompletnym przygotowaniem zlecenia jak i nad prawidłowym jego przebiegiem. Dołożymy wszelkich starań, aby konferencje w Lublinie, w Hotelu Korona Spa & Wellness****, były firmowym sukcesem.
 
Konferencje w Lublinie z Hotelem Korona to gwarancja sukcesu.
 
Zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi zlecenia to również pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju usług dodatkowych które urozmaicą Państwa pobyt w Hotelu Korona Spa&Wellness****.
 
Podmiejskie położenie oraz rozległe ogrody są idealnym miejscem na integrację. Swoją ofertę poszerzyliśmy o kasyno z obsługą profesjonalnych krupierów, hostessy, gry miejskie, organizację zwiedzania urokliwych zakątków Lubelszczyzny. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele innych elementów integracji oraz teambuildingu.  Manager SPA przedstawi Państwu ofertę obejmującą pobyt w strefie SPA dostosowany do Państwa oczekiwań.

Inne obiekty - woj. lubelskie

Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lublin (lubelskie)
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Logo ośrodka
img   11
sal
konferen-
cyjnych
img300
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
SCSK Pół Ławy
Puławy
SCSK Pół Ławy
SCSK Pół Ławy

https://www.scsk.pl/

img   3
sale
konferen-
cje
img300
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Nasi partnerzy