Agit Hotel Congress & Spa

ul. Wojciechowska 29, 20-704 Lublin

tel. 721 103 300, 728 318 718

img    8
sal
konferen-
cyjnych
img   280
Największa
sala
img   90
Miejsc
noclegowych

Informacje

Best Hotel Agit Congress & Spa to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, zapewniający szeroki wachlarz usług dla gości biznesowych jak również mieszkańców samego Lublina. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • komfortową bazę noclegową ,
  • przestronne sale konferencyjne i szkoleniowe,
  • ekologiczną restaurację (oferującą zdrową żywność i catering dietetyczny) i bar,
  • bawialnię edukacyjną z podłogą interaktywną, zewnętrzny plac zabaw z dmuchańcami,
  • centrum SPA z gabinetami odnowy biologicznej i kapsułami zabiegowymi,
  • bogate zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe, w tym: profesjonalna siłownia, sale fitness, saunę infrared z terapią solną, łaźnię turecką i solarium.

Z myślą o grupach biznesowych, które interesuje profesjonalna organizacja konferencji i spotkań biznesowych w Lublinie, przygotowaliśmy wysokiej klasy zaplecze konferencyjne. Dysponujemy zarówno salą szkoleniową, jak i nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Oferujemy Państwu kompleksową, profesjonalną obsługę konferencji, eventów, wystaw, sympozjów.

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AV. Charakteryzują się unikalnym designem, przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, oraz znakomitym klimatem, który sprawi, że pobyt w naszym obiekcie będzie wyjątkowym wydarzeniem. Każda oferowana przez nas sala konferencyjna i szkoleniowa doskonale odda ducha wydarzenia.

Sale przeznaczone do organizacji konferencji rozmieszczone są na trzech kondygnacjach. Na parterze znajduje się największa sala o powierzchni ok. 400 m2 i wysokości 6 m, wyposażona w szereg rozwiązań multimedialnych, które pozwolą profesjonalnie i kompleksowo zorganizować niestandardowy event, targi czy też dużą konferencję. Niewątpliwą zaletą sali jest możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze części. Dzięki temu sala konferencyjna zostanie idealnie przystosowana do Państwa potrzeb.

Oprócz zastosowanych systemów interaktywnych, urządzeń i intuicyjnych rozwiązań, w każdej sali konferencyjnej dysponujemy wysokiej klasy cyfrowym sprzętem do obsługi tłumaczeń symultanicznych i debat w trakcie konferencji (kabiny, zestawy słuchawkowe na podczerwień oraz system BOSCH do głosowań i debat na konferencjach międzynarodowych). Dzięki nim, konferencje mogą angażować wszystkich uczestników z różnych krajów.

Jako Centrum Konferencyjno-Tłumaczeniowe AGIT posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewniamy nie tylko sale konferencyjne, lecz także obsługę konferencji na najwyższych szczeblach (międzynarodowym, ministerialnym), obsługę konferencji naukowych, biznesowych i innych.

Oferujemy profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, wystaw, eventów. Posiadamy profesjonalny sprzęt do obsługi tłumaczeń symultanicznych. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-video. Co więcej, nasze sale konferencyjne wyróżnia nowoczesny, elegancki wystrój.

Hotel Agit Congress & Spa posiada szeroką ofertę SPA

Oprócz doskonale wyposażonych pokoi oraz kompleksowej organizacji wesel, spotkań biznesowych oraz konferencji, oferujemy Państwu również możliwość zrelaksowania się w naszym Spa, mieszczącym się niemal w samym sercu Lublina. Do dyspozycji Gości znajduje się m.in. gabinet odnowy biologicznej, w którym mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy zróżnicowanych zabiegów pielęgnacyjnych. W naszym Spa w mieście Lublin mają Państwo możliwość poddania się kriolipolizie, polegającej na zamrażaniu komórek tłuszczowych, a także mezoterapii igłowej. Co więcej, oferujemy Państwu także wykonanie makijażu permanentnego czy mikropigmentacji medycznej. Osoby posiadające niedoskonałości na skórze z pewnością zainteresują zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnej lampy LAMPROBE. Do naszego Spa w Lublinie serdecznie zapraszamy również tych, którzy zmagają się z problemem łysienia – oferowane przez nas bezpłatne konsultacje rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości.

Inne obiekty - woj. lubelskie

Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lublin (lubelskie)
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Logo ośrodka
img   11
sal
konferen-
cyjnych
img300
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
SCSK Pół Ławy
Puławy
SCSK Pół Ławy
SCSK Pół Ławy

https://www.scsk.pl/

img   3
sale
konferen-
cje
img300
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Nasi partnerzy