Hotel Korona Spa & Wellness****

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin(lubelskie)

tel. 81 503 20 02

rezerwacja@hotel-korona.com

Miejsca noclegowe 170 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
basenbasen
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
bilardbilard
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
fitnessfitness
spaspa
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 81 503 20 02 wew.119, mail: marketing@hotel-korona.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Balowa (Pokaż) 170
270
150
2 Winiarnia (Pokaż) 144
160
100
3 Koronna (Pokaż) 160
150
100
4 Kameralna (Pokaż) 25
16
12
5 VIP (Pokaż) 27
15
12
6 Klubowa (Pokaż) 33
15
13

Informacje

Hotel Korona Lublin Spa & Wellness**** dysponuje 6 salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić maksymalnie 270 osób.
 
Wszystkie sale doświetlone są światłem dziennym oraz posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie takie jak wysokiej klasy rzutnik, nagłośnienie czy dostęp do bezprzewodowego Internetu. To idealne przestrzenie, jeśli organizujesz konferencje. Lublin - tu kwitnie biznes.
 
Nasz Hotel to idealne miejsce do organizacji zarówno dużych konferencji i eventów jak i małych spotkań biznesowych w Lublinie. Podmiejska lokalizacja, profesjonalna obsługa, rozległy ogród, niezapomniany klimat oraz parking na ponad 170 samochodów jest gwarantem powodzenia Państwa imprezy. Posiadamy również możliwość organizacji pikników firmowych oraz imprez plenerowych w hotelowych ogrodach do 700 osób. Beztroska zabawa doskonale zwieńczy każdą konferencję.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów biznesowych. Duże możliwości reorganizacji przestrzeni sal konferencyjnych, eleganckie wnętrza, nienaganna obsługa, wykwintna kuchnia z naszej restauracji, piękne otoczenie - takie są konferencje w Lublinie z Hotelem Korona.
 
Jako pomoc przy organizacji konferencji doświadczony Specjalista ds. Sprzedaży będzie czuwać zarówno nad kompletnym przygotowaniem zlecenia jak i nad prawidłowym jego przebiegiem. Dołożymy wszelkich starań, aby konferencje w Lublinie, w Hotelu Korona Spa & Wellness****, były firmowym sukcesem.
 
Konferencje w Lublinie z Hotelem Korona to gwarancja sukcesu.
 
Zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi zlecenia to również pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju usług dodatkowych które urozmaicą Państwa pobyt w Hotelu Korona Spa&Wellness****.
 
Podmiejskie położenie oraz rozległe ogrody są idealnym miejscem na integrację. Swoją ofertę poszerzyliśmy o kasyno z obsługą profesjonalnych krupierów, hostessy, gry miejskie, organizację zwiedzania urokliwych zakątków Lubelszczyzny. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele innych elementów integracji oraz teambuildingu.  Manager SPA przedstawi Państwu ofertę obejmującą pobyt w strefie SPA dostosowany do Państwa oczekiwań.

Voucher

Nasi partnerzy